Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Zdrowie

Zalety dystrybutorów filtrujących wodę

Obowiązkiem każdego pracodawcy powinno być zapewnienie pracownikom stałego dostępu do wody zdatnej do picia. Wielu z nich uważa, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakup wody butelkowanej, mineralnej czy też źródlanej. Niestety zwykle jest ona dostarczana w mało przyjaznych dla środowiska naturalnego, plastikowych butelkach, a co więcej, nie kosztuje mało, więc wybór ten coraz częściej budzi kontrowersje. Jakie są zatem inne możliwości, bardziej ekonomiczne sposoby dostarczania idealnie czystej i najwyższej jakości wody? Okazuje się, że doskonałym rozwiązaniem jest nowoczesny dystrybutor filtrujący wodę, którego zalety na pewno docenią pracownicy, ale także mieszkańcy gospodarstw domowych.

Świeża woda firmie i w domu

Każdy z nas wie, że pragnienie najszybciej można ugasić wodą. Dlatego zawsze staramy się mieć jej zapas pod ręką. Jednak woda butelkowana nie należy do najtańszych, a na dodatek trzeba systematycznie kontrolować jej zapasy. Znacznie lepszym rozwiązaniem są dystrybutory filtrujące. Urządzenia te doskonale sprawdzają się w firmach, budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i we wszystkich przestrzeniach, w których panuje wzmożone natężenie ruchu. Znajdują także zastosowanie w gospodarstwach domowych. Nie tylko zapewniają stały dostęp do krystalicznie czystej i świeżej wody prosto z kranu, ale także pozwalają na znaczne oszczędności. Nie bez znaczenia jest również fakt, że znacząco zmniejszają generowanie plastikowych odpadów.

Krystalicznie czysta woda prosto z wodociągu

Choć wydawać by się mogło, że dystrybutor filtrujący wodę jest skomplikowanym urządzeniem, to okazuje się jednak, że jest to sprzęt niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy podłączyć go bezpośrednio do sieci wodociągowej, aby móc cieszyć się z nieograniczonego dostępu do świeżej, wolnej od wszelkich zanieczyszczeń wody. Jest ona bowiem dokładnie przefiltrowana, usuwany jest z niej kamień, rdza czy też piasek. Węglowy filtr pochłania także ewentualne bakterie, metale ciężkie, jak również chlor. Kiedy proces filtracji zostaje zakończony, otrzymujemy idealnie czystą, świeżą, a co najważniejsze niezwykle smaczną wodę. Co więcej, dystrybutory filtrujące POU pozwalają ją pozyskiwać zarówno zimną, jak i ciepłą, a także gazowaną. Dzięki ich zastosowaniu nie musimy już magazynować butelkowanej wody. Pod dostatkiem mamy krystalicznie czystą, świeżą wodę, której smakiem możemy się delektować. Dystrybutory POU to zatem nie tylko znaczne oszczędności, ale też ekologiczne rozwiązania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *