Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Zdrowie

Zadbaj o dłonie z Neutrogeną

Zadbane, aksamitnie miękkie i wypielęgnowane dłonie są niewątpliwie naszą wizytówką. Niestety często zapominamy, że trzeba się o nie odpowiednio zatroszczyć. Niewłaściwa pielęgnacja negatywnie bowiem odbija się na ich wyglądzie. Na kondycję skóry rąk ma wpływ wiele czynników. Częsty kontakt z wodą, detergentami oraz zmienne warunki atmosferyczne niekorzystny wpływają na dłonie. Wiatr, mróz, promieniowanie słoneczne, jak również wiele innych czynników sprawia, że ręce stają się przesuszone, szorstkie, a skóra na nich przedwcześnie się starzeje. Tylko odpowiednia pielęgnacja dłoni i stosowanie sprawdzonych, wysokiej jakości preparatów spowoduje, że będą się one prezentować doskonale i zachowają młodzieńczy wygląd.

W trosce o urodę dłoni

O skórę dłoni należy odpowiednio dbać przez cały rok. Codziennie, kilkukrotnie w ciągu dnia trzeba w nie wcierać preparaty przeznaczone do ich pielęgnacji. Najlepiej do tego celu używać sprawdzonego, efektywnego w działaniu kremu do rąk marki Neutrogena. Regularna pielęgnacja dłoni preparatem tej firmy sprawi, że nasze ręce zawsze będą wyglądały pięknie, a skóra na nich będzie miękka, gładka, odpowiednio odżywiona i nawilżona. Co więcej, będą doskonale się prezentowały bez względu na porę roku, panujące warunki atmosferyczne, zmienne temperatury czy inne niekorzystne czynniki. Systematyczne stosowanie dobrej jakości kremu do rąk ma bowiem zbawienny na nie wpływ, dlatego nie można zapominać o codziennej ich pielęgnacji. W trosce o urodę dłoni sięgajmy zatem po sprawdzone specyfiki, które odpowiednio się o nie zatroszczą.

Unikatowa Formuła Norweska odpowiednio zadba o twoje dłonie

Pielęgnacja dłoni nie musi być kłopotliwa, jeśli tylko używać będziemy odpowiednio skutecznych preparatów. Krem do rąk Neutrogena nie tylko intensywnie nawilża skórę na dłoniach, ale także doskonale ją regeneruje. Już po pierwszym zastosowaniu widać rezultaty. Kosmetyk jest silnie skoncentrowany, dlatego nawet niewielka jego ilość sprawia, że nasze ręce są błyskawicznie wygładzone, a pokrywająca je skóra staje się niewiarygodnie miękka i jedwabiście gładka. Krem skutecznie chroni dłonie przed wiatrem i mrozem, jak również przed promieniowaniem słonecznym. Zapewnia właściwą ich pielęgnację w najtrudniejszych warunkach. Unikatowa kompozycja specjalnie wyselekcjonowanych składników przynosi błyskawiczną ulgę nawet bardzo przesuszonym i zniszczonym dłoniom oraz sprawia, że z dnia na dzień stają się coraz bardziej miękkie i gładkie. Kremy Neutrogena to sprawdzone preparaty, które odpowiednio dbają o najbardziej wymagającą skórę rąk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *