Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Zdrowie

Wybierz profesjonalny alkomat

Ważna uroczystość rodzinna, grillowanie z przyjaciółmi czy wspólne oglądanie meczu to okazje na których zwykle pojawia się alkohol. Takie sytuacje są bardzo przyjemne, ale należy pamiętać, że po spożyciu wysokoprocentowych trunków nie wolno wsiadać za kierownicę. Aby być 100 procent pewnym co do stanu swojej trzeźwości należy zaopatrzyć się w dobrej jakości alkomat. To urządzenie, które w parę sekund pokaże jakie jest stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu i dzięki temu uchroni nas od nieprzyjemnych sytuacji, takich jak mandat lub co gorsza kolizja na drodze.

Alkomaty z sensorem elektrochemicznym i półprzewodnikowym

Producenci oferują wiele modeli testerów alkoholu, pośród których wyróżnia się urządzenia wyposażone w sensor elektrochemiczny lub półprzewodnikowy. Analizatory wydechu, które wyposażone są w czujnik elektrochemiczny należą do urządzeń nowej generacji, które cechują się bardzo dokładnymi wynikami pomiarowymi i długą żywotnością sensora. Wykorzystywane są zarówno do użytku osobistego przez odpowiedzialnych i wymagających kierowców oraz przez służby mundurowe i zakłady pracy, ponieważ działają niezawodnie i dają wiarygodne, precyzyjne pomiary. Urządzenia z czujnikami półprzewodnikowymi są przeznaczone do użytkowników indywidualnych – zamów odpowiedni model da siebie już dziś: https://www.kalibrujemy.pl/12-profesjonalne-alkomaty-z-atestem

Jakie jeszcze testery alkoholu są dostępne na rynku?

Analizatory wydechu mogą być także dowodowe i blokujące zapłon. Te pierwsze są z powodzeniem wykorzystywane przez służby mundurowe, ponieważ wyposażone są w precyzyjne czujniki elektrochemiczne, dające dokładne i bardzo szybkie pomiary. Tego typu urządzenia mogą przeprowadzić nawet 300 pomiarów w czasie zaledwie jednej godziny. Policyjne testery alkoholu z atestem mogą być wykorzystane jako dowód w sprawie sądowej. Urządzenia blokujące zapłon to idealna propozycja dla właścicieli firm transportowych, ponieważ takie urządzenie jest zainstalowane w podjeździe samochodu i jeśli kierowca jest nietrzeźwy to pojazd się nie uruchomi.

Wybierz profesjonalny analizator wydechu dopasowany do swoich potrzeb

Jeśli szukasz profesjonalnego urządzenia, które działa niezawodnie i daje wiarygodne pomiary, zapoznaj się z ofertą godnego zaufania dystrybutora. Sklep Kalibrujemy.pl. to miejsce gdzie znajdziesz wysokiej klasy urządzenia, które pochodzą od światowych, renomowanych marek, takich jak Drager, AlcoFind, AlcoDigital czy Lifeloc.

Oferujemy profesjonalne analizatory wydechu zarówno elektrochemiczne, jak i półprzewodnikowe. Dostępne mamy także testery dowodowe oraz blokujące zapłon. U nas dobierzesz urządzenie, idealnie dopasane do swoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *