Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Logistyka

Wszystko o kartach paliwowych

Karta paliwowa to dobry sposób na bezgotówkowe transakcje na stacjach paliwowych, który dodatkowo pozwala zaoszczędzić na każdym litrze zatankowanego paliwa. Ciekawą ofertę przedstawiła firma FLOTEX POLSKA. Wyróżnia się ona przede wszystkim elastycznością, co oznacza, że mogą z niej korzystać zarówno małe, jak i średnie oraz duże firmy. Co warto wiedzieć o tej karcie?

Zalety karty FLOTEX POLSKA

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA pozwalają na bezgotówkowy zakup paliwa na stacjach ORLEN, BLISKA, BP, Shell oraz AMIC, co przyśpiesza cały proces i nie wymaga kolekcjonowania paragonów przez kierowcę. Jednocześnie karty umożliwiają zbieranie punktów za tankowanie, co wiąże się z atrakcyjnymi rabatami. FLOTEX POLSKA oferuje także dodatkową usługę „Mapa cen”, która przedstawia ceny ON dla stacji, na których miało miejsce tankowanie w ciągu ostatnich 14 dni. Dzięki temu klienci firmy mogą wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Wygoda i elastyczność

Kartę FLOTEX POLSKA można zamówić online. Wystarczy wypełnić wniosek i dołączyć do niego skany dokumentów rejestrowych firmy. Karta flotowa zostanie przesłana na wskazany adres pocztą. Należy także określić jej wariant. Do wyboru jest karta imienna (na konkretnego kierowcę), karta na numer rejestracyjny (dedykowana jednemu pojazdowi) lub karta na firmę. Dzięki tej możliwości, kartę może zamówić każdy przedsiębiorca – niezależenie od liczby posiadanych samochodów służbowych. Będąc właścicielem karty, można liczyć na comiesięczną fakturę zbiorczą, która znacznie usprawnia rozliczanie firmowych wydatków. Klienci firmy otrzymują również dostęp do Panelu Klienta, w którym szybko można sprawdzić szczegóły i historię transakcji dokonywanych za pomocą kart.

Usługi dodatkowe

Karta FLOTEX POLSKA daje także dostęp do usług dodatkowych, takich jak:

  • mFLOTA – która pozwala na dokonywanie płatności za tankowanie na stacjach ORLEN bezpośrednio przy dystrybutorze,
  • viaToll pre-paid – która umożliwia wnoszenie opłat w trybie przepłaconym na bramkach autostradowych w Polsce,
  • mobiParking – która pozwala na opłacenie smartfonem za postój w płatnych strefach parkingowych ponad 80 miast w kraju,

Karty paliwowe nie tylko pozwalają na oszczędności. Upraszczają one także rozliczanie firmowych wydatków na palio oraz pozwalają zachować kontrolę nad wydatkami. Na rynku szczególnie wyróżnia się oferta od FLOTEX POLSKA. Ich karty łatwo dopasować jest do potrzeb swojej firmy, a dodatkowo liczyć można na atrakcyjne usługi dodatkowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *