Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Gastronomia

Premium Kebab w Warszawie

Kebab to najczęściej sprzedawane danie typu fast food. Nic dziwnego – pyszny, aromatyczny, bogaty w składniki oraz pożywny posiłek jest w stanie dostarczyć energii na wiele godzin. Warto jednak zauważyć, że nie każdy kebab przygotowywany jest według tradycyjnej, tureckiej receptury. Niełatwo jest znaleźć prawdziwego kebaba, który charakteryzuje się przede wszystkim starannie wyselekcjonowanym mięsem oraz doskonale dopasowanymi dodatkami, które razem tworzą zgraną całość.

Kebab – danie, które uwielbiają wszyscy

Kebab jest daniem wywodzącym się z kuchni tureckiej. Ciekawostką jest, że w każdym regionie tego kraju, kebab przygotowuje się nieco inaczej. Słynna potrawa kuchni osmańskiej i tureckiej to przede wszystkim mięso przygotowywane w specjalny sposób – bez wody, na węglu bądź płomieniu. Można to robić w różnoraki sposób, a wszystko zależy między innymi od rodzaju mięsa. Zwykle do kebaba wykorzystywane są miękkie kawałki jagnięciny, cielęciny baraniny, koziny lub wołowiny.

Kebab Premium w Warszawie

W Warszawie, wśród miejsc oferujących smakowitą kuchnię turecką, prym wiedzie Osmania. To wyjątkowy punkt na gastronomicznej mapie stolicy, który jest znany i lubiany zarówno przez tubylców, jak i przez turystów. Zespół doświadczonych i pełnych pasji kucharzy zapewnia Kebab w wersji Premium, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim do przygotowania go wykorzystywana jest wyłącznie wyselekcjonowana, stuprocentowa wołowina najwyższej jakości. Mięso nie jest mieszane z żadnym innym rodzajem. Kebab Premium pozbawiony jest sztucznych barwników oraz konserwantów, co również jest jego niewątpliwym atutem. Zamiast surówek serwowana jest świeża sałata, pomidory i czerwona cebula. Kucharze nie używają kuchenek mikrofalowych ani tosterów w celu nagrzania produktów, a kebab w cieście jest smarowany świeżym masełkiem i grillowany. Co ciekawe, w Turcji nie dodaje się sosów do kebaba. Samo mięso jest tak smakowite, że zupełnie tego nie wymaga. Taki jest właśnie Premium Kebab, jeśli jednak goście przyzwyczajeni do kebaba w towarzystwie sosów nie wyobrażają sobie tego dania w inny sposób, mogą skorzystać oni z opcji czosnkowej lub ostrej. Więcej o tym na https://www.osmania.pl/kopia-falafel.

Kebab najwyższej jakości w korzystnej cenie

Premium Kebab, jaki oferuje Osmania, to doskonała propozycja obiadu dla osób, które nie lubią lub nie mają czasu gotować, albo po prostu mają ochotę na coś innego. To także świetne rozwiązanie dla grup przyjaciół, które pragną spędzić czas w miłej atmosferze, racząc się charakterystycznym daniem kuchni tureckiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *