Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Wyposażenie domu

Odkurzanie i zmywanie w jednym – poznaj mop Hizero

Sprzątanie domu czy mieszkania to niezbyt lubiany obowiązek, który jest jednak koniecznością, ponieważ sprzątać należy systematycznie. Najczęściej sprzątamy tradycyjnymi metodami, wykorzystując odkurzacz i wiaderko z wodą i mopem. Takie rozwiązanie jest jednak bardzo pracochłonne, uciążliwe i zabiera sporo sił i energii. Przy dużej powierzchni takie metody są po prostu nieefektywne. W powietrze wzbijają się drobinki kurzu, a na podłodze pojawiają się nieestetyczne smugi i zacieki. Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie innowacyjnego urządzenia, a jest nim mop parowy Hizero.

Co to za urządzenie?

Mop automatyczny to prawdziwa rewolucja na rynku narzędzi sprzątających. Łączy w sobie aż 4 funkcje, dzięki którym wysprzątasz mieszkanie i szybko i dokładnie. To nowoczesne urządzenie zamiata, myje na mokro, wyciera do sucha, a na dodatek samo się czyści. Mop bezprzewodowy wyczyści podłogę z różnego rodzaju zanieczyszczeń i plam, takich jak rozlane napoje, tłuste sosy i oleje, ziarna i okruchy, sierść zwierząt i każdy inny rodzaj bałaganu. Dotrze do wszystkich zakamarków, takich jak rogi i kąty oraz powierzchnie pod meblami. Dzięki jego wykorzystaniu tradycyjny odkurzacz i wiadro z wodą można odstawić do kąta.

Jakie zalety ma mop bezprzewodowy?

Urządzenie idealnie nadaje się do odkurzania i do mycia podłóg, takich jak terakota, parkiet czy panele. Mop jest bardzo wydajny, ponieważ może umyć ponad 100 m2 przy użyciu zaledwie 1 litra wody. Wyposażony jest w wiele praktycznych funkcji, dzięki którym praca przebiega szybko i sprawnie. Polymer czyszczący całkowicie absorbuje brud, pozostawiając podłogę idealnie czystą, bez smug i zarysowań. Wbudowany automatyczny monitoring kontroluje pracę urządzenia i informuje, kiedy w pojemniku nie ma wody lub jest ona brudna, zaś specjalne zabezpieczenia chronią baterię przed przegrzaniem się, przeładowaniem i spięciem elektrycznym. To jednak nie koniec zalet.

Czym jeszcze charakteryzuje się nowoczesny mop automatyczny?

Bioniczny mop jest bardzo łatwy w obsłudze, ponieważ można nim sterować przy użyciu zaledwie dwóch przycisków. Kolorowe diody LED informują o statusie pracy, zaś dodatkowy uchwyt ułatwia jego mobilność. Jego wykorzystanie przyczynia się do znacznych oszczędności, ponieważ pozwala zaoszczędzić wodę, prąd i oczywiście czas. Kompaktowa budowa i atrakcyjny nowoczesny design to następne, duże atuty mopa bionicznego.

Urządzenie działa niezawodnie i jest gotowe do pracy w każdej chwili, kiedy tylko będzie potrzebne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *