Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Movavi Video Editor Plus 2021
Informatyka

Movavi Video Editor Plus 2021

Lubisz tworzyć filmy i poszukujesz do tego prostego, ale skutecznego narzędzia? Jeśli tak to Movavi Video Editor Plus 2021 z pewnością przypadnie Ci do gustu. Program ten to bardzo prosty w obsłudze edytor wideo ma przyjazny interfejs i co ważne, zawiera szereg przydatnych funkcji. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się, jakie są jego główne zalety i jak tworzyć materiały wideo w tym praktycznym programie.

Movavi Video Editor Plus 2021 – przydatne funkcje i udogodnienia

– Najnowsza wersja tego oprogramowania zawiera narzędzia do animacji obiektów. Animację taką tworzy się na bazie klatek kluczowych. Pomiędzy nakładającymi się klipami można wstawić gładkie przejścia, ramki tekstowe, napisy, naklejki oraz interesujące efekty.
– Każdy materiał video dużo zyska, jeśli wzbogacisz go o wideoklipy i podkład muzyczny. W najnowszej odsłonie oprogramowania znajduje się gotowa do wykorzystania biblioteka multimediów. Kolekcja Video Editor Plus zawiera wiele nowych wideoklipów, naklejek tematycznych, a także liczne ścieżki dźwiękowe.
– Jeśli chcesz szybko stworzyć film z nagranych materiałów, możesz skorzystać z kreatora montażowego. Jest to opcja, która umożliwia automatyczne tworzenie filmów w niezwykle krótkim czasie i bez wysiłku z Twojej strony.

Jak stworzyć film przy pomocy Movavi Video Editor Plus 2021

  1. Na początku przenosisz nagranie z kamery na komputer. Pliki możesz załadować w którymś z popularnych formatów takich jak np. AVI, MP4, MPS, MOV, WMA.
  2. Następnie wytnij niepotrzebne fragmenty, a wybrane części połącz razem np. przy pomocy efektownych przejść.
  3. Jeśli nie masz wystarczającego doświadczenia w tworzeniu filmów, to być może trudno jest Ci sobie wyobrazić, jak dany efekt będzie wyglądał. W takiej sytuacji możesz do woli eksperymentować i wyprobować popularne filtry takie jak: sepia, mozaika, spadające elementy czy balans koloru.
  4. Gdy Twój projekt przybrał już konkretne kształty, czas wstawić napisy i muzykę. Tutaj także masz dużo możliwości do wyboru. Możesz wybrać pasującą czcionkę, ustawić kolor i wielkość napisów, obrócić je w dowolnym kierunku i zaanimować. Na koniec dodajesz muzykę, głos i efekty dźwiękowe.

Dzięki temu edytorowi z łatwością możesz stworzyć wartościowy materiał video. Niezależnie od tego, czy tworzeniem filmów zajmujesz się zawodowo, czy amatorsko docenisz przyjazny interfejs i łatwość obsługi. Skąd wziąć to praktyczne oprogramowanie? W tym celu najlepiej jest odwiedzić dobry sklep internetowy. Na stronie https://www.vebo.pl/movavi lub https://www.vebo.pl/movavi-video-editor-plus znajdują się wszystkie niezbędne do dokonania zakupu informacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *