Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Wyposażenie domu

Mop Hizero – sprzęt klasy premium

Nowoczesne urządzenia sprzątające to znakomita alternatywa dla klasycznego mopa i wiaderka z wodą. Tradycyjne narzędzia sprzątające zabierają sporo cennego czasu i siły i niestety bywają zawodne. Przy zamiataniu w powietrze wzbijają się drobinki kurzu, które z powrotem osiadają, a mycie podłóg jest nieefektywne, ponieważ powstawiają na powierzchni nieestetyczne smugi. Można jednak temu problemowi zaradzić. Wystarczy zaopatrzyć swój dom w nowoczesne urządzenie klasy premium, a jest nim Hizero Bionic Mop.

Czym jest mop bioniczny?

To innowacyjne urządzenie jest prawdziwą rewolucją na rynku urządzeń sprzątających. Mop automatyczny jest pierwszym na świecie urządzeniem, które oferuje aż 4 funkcje: zamiata, myje na mokro, wyciera do sucha i jeszcze sam się czyści. Dzięki stacji dokującej jest szybko gotowy do następnego sprzątania, a inteligentny monitoring informuje o statusie pracy. System separacji zabrudzeń pozwala na oddzielenie odpadów stałych od brudnej wody, co sprawia że sprzątanie jest higieniczne i łatwe. Mop może umyć i wyczyścić każdy rodzaj twardej powierzchni, takiej jak terakota, panele czy parkiet.

Dlaczego warto go mieć?

Tego rodzaju innowacyjne urządzenie to sprzęt klasy premium AGD o najwyższych standardach jakości. Jest ekologiczny i wydajny, ponieważ jest w stanie umyć aż ponad 100 m2 podłogi przy użyciu tylko 1 litra wody. Usunie z powierzchni każdy rodzaj zanieczyszczenia, takiego jak, min. sierść zwierzęcia, rozlane soki i napoje, okruchy i artykuły sypkie czy stare plamy. Dotrze w rogi i kąty. Dzięki wielu praktycznym udogodnieniom, takim jak stacja dokująca, system zabezpieczeń, informujący o stanie baterii czy polymer czyszczący jest jedynym urządzeniem w swojej klasie, które jest tak uniwersalne i wielofunkcyjne.

Mop bioniczny w każdym luksusowym domu

Hizero Bionic Mop to znaczne oszczędności, należy bowiem podkreślić, że oszczędza czas, energię elektryczną i wodę. To nowoczesny produkt, który jest elastyczny i kompaktowy. Jego ogromną zaletą jest intuicyjna obsługa, ponieważ obsługuje się go zaledwie przy użyciu dwóch przycisków. Na kolorowym panelu LED wyświetlają się wszystkie potrzebne komunikaty i funkcje.
Każdy luksusowy dom powinien mieć na swoim wyposażenia to innowacyjne urządzenie. Mop bezprzewodowy to lider pośród wszystkich, innych narzędzi sprzątających. To urządzenie idealne do każdego, luksusowego domu, ponieważ gwarantuje niezrównaną wydajność i czystość. Właśnie dlatego warto w nie zainwestować. Zakup mopa automatycznego to strzał w dziesiątkę. Znajdziesz go na stronie http://sternapolska.pl/produkty/hizero/223-hizero-4-in-1-bionic-mop.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *