Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Moda i Styl

Metody golenia brody

Każdy dumny posiadacz brody wie, że jej mycie, czesania i nawilżanie olejkami nie wystarczy. Aby zarost być odpowiednio wypielęgnowany i zadbany należy go regularnie przycinać. W przeciwnym razie broda będzie rosła, tak jak ona chce, a nie jak jak chce tego jej właściciel. Dlatego każdy brodacz powinien sam zadbać o jej odpowiednią stylizację, dopasowaną do kształtu swojej twarzy. Idealnym rozwiązaniem jest udanie się do salonu barberskiego, gdzie specjalista fachowo przystrzyże brodę. Jeśli nie ma możliwości skorzystania z jego usług należy samemu przyciąć brodę. Jak się do tego zabrać?

Jakie narzędzia są potrzebne do strzyżenie brody?

Samodzielne strzyżenie brody to zadanie niełatwe, które wymaga uwagi, skupienia i cierpliwości. Jeden nieostrożny ruch i można zniszczyć cały zarost, zapuszczany od dłuższego czasu. Dlatego trzeba być nie tylko uważnym podczas podstrzygania, ale zaopatrzyć się także w odpowiednie narzędzia, ułatwiające golenie i stylizację zarostu. Jeżeli chcesz uzyskać olśniewający efekt musisz mieć pod ręką profesjonalne akcesoria fryzjerskie, takie jak maszynka do golenia włosów i trymer do brody. Dzięki profesjonalnym narzędziom barberskim Twoja broda będzie efektownie przycięta, a co za tym idzie przyda Ci stylowego wyglądu i atrakcyjności.

Golenie brody – o czym należy pamiętać?

Metody golenia brody są uzależnione od jej długości i efektu jaki chcesz uzyskać. Należy pamiętać o tym, że zarost musi być suchy. W przeciwnym razie długość brody może nie spełnić Twoich oczekiwań, ponieważ po wysuszeniu stanie się ona krótsza. W przypadku długiej i gęstej brody należy ją dokładnie rozczesać, po czym przyciąć równo na całej długości. Można do tego celu użyć maszynki do golenia i dopasować odpowiednią nakładkę na ostrza lub wykorzystać trymer do brody, który jest specjalistycznym narzędziem i daje dużo większe możliwości, takie jak wyznaczanie konturów, golenie blisko skóry czy golenie na gładko. Takie akcesorium to idealne narzędzie do podgalania brody średniej i krótkiej. We wszystkie specjalistyczne akcesoria fryzjerskie zaopatrzysz się na: https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553962-SPRZET-I-AKCESORIA-Maszynki.html

Dlaczego warto nas wybrać?

W naszym sklepie Barbersupply.pl znajdziesz szeroki wybór narzędzi barberskich, takich jak trymery i maszynki do brody, które pochodzą od kultowych, światowych marek, takich jak min. WAHL, czy ANDIS oraz MOSER. Oferujemy wysokiej klasy maszynki i trymery zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, które gwarantują najwyższą jakość cięcia. Dzięki ich wykorzystaniu wystylizujesz brodę w sposób idealny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *