Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Motoryzacja

Kampania serwisowa marki BMW

W trosce o zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa serwis samochodów marki BMW wychodzi z inicjatywą organizacji pod tytułem akcja serwisowa BMW. Warto regularnie monitorować stan techniczny samochodu, również dlatego, że to on w ogromnym stopniu decyduje o realnej wartości rynkowej samochodu oraz o jego żywotności. Kampania serwisowa jest bezpłatna i przeznaczona dla użytkowników sprecyzowanych, różnych typów części samochodowych.

Aktualnie trwająca akcja serwisowa BMW dedykowana jest dla właścicieli aut z chłodnicą typu EGR, którzy są o inicjatywie informowani i zapraszani do warsztatu na kontrolę. To czy auto jest objęte akcją, można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej BMW lub też poprzez kontakt ze sprzedawcą. Ponadto, autoryzowany serwis BMW w przypadku wykonania u niego dowolnego przeglądu umożliwia korzystanie z funkcji BMW Assistance przez 2 lata, co oznacza, że na wypadek awarii samochodu serwis na własną odpowiedzialność zapewni pomoc drogową oraz alternatywną komunikację w postaci samochodu zastępczego, hotelu, a nawet samolotu(!).

Korzystanie z autoryzowanego serwisu w przypadku samochodów o tak wysokiej jakości, jak BMW może uchronić przed wieloma problemami spotykanymi w zwyczajnych serwisach, których pewnie niejeden wieloletni kierowca miał okazję doświadczyć. Jeżeli już ktoś zdecydował, że stawia na jakość samochodu, tym bardziej powinien też zatroszczyć się o jakość serwisu, ponieważ nic tak nie decyduje o „zdrowiu” auta jak wybór najlepszego specjalisty w swojej dziedzinie do dbania o jego sprawność. Takim właśnie mieniem określony został oficjalny serwis BMW, otrzymując Klucz Jakości 2015 za zajęcie 1 miejsca za jakość usług serwisowych wśród marek premium.

Serwis BMW dostarcza technologicznie najlepsze rozwiązania, wykonuje jedynie niezbędne naprawy, daje właścicielowi możliwość uczestniczenia w każdej czynności oraz organizuje różnego rodzaju akcje serwisowe. Korzystając z serwisu, nie trzeba się już martwić o oryginalność części zamiennych, rzeczywisty zakres awarii czy też o poziom obsługi. Serwis oferuje swoje usługi również użytkownikom, którzy kupowali samochody za granicą lub z drugiej ręki wychodząc im naprzeciw z dodatkowo instrukcją obsługi, polską wersję językową czy też z aktualizacją nawigacji. BWM w swojej pracy stawia przede wszystkim na wartość innowacji, jakości i efektywności, starając się zapewnić jak najlepszy standard świadczonych usług, rzeszę zadowolonych klientów marki oraz idealny stan techniczny ich pojazdów i z pewnością jest miejscem, które z czystym sumieniem można polecić każdemu zamiłowanemu kierowcy BMW – dowiedz się więcej na: https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/serwis-oferta-specjalna.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *