Nowości z kraju i ze świata

Serwis informacyjny – informacje z kraju i ze świata

Wyposażenie domu

Hit – robot sam myjący podłogę

Niektóre czynności związane ze sprzątaniem w domach nie należą do najprzyjemniejszych i chyba każdy to przyzna. Bez wątpienia jedną z takich czynności jest mycie podłóg i ich odkurzanie. Dzięki nowoczesnym robotom sprzątającym można sobie w dużym stopniu ułatwić życie i sprawić, że wiele prac po prostu wykona się sama. Świetne, prawda? Poniżej przedstawimy kilka zalet nowowczesnych urządzeń odkurzających i mopujących.

Robot, który posprząta Twój dom

Wiele nowoczesnych robotów sprzątających posiada już nie tylko funkcję odkurzania, ale dodatkowo urządzenia te mogą mopować posadzki. Sprzęt ten posiada wbudowany zasobnik na wodę, który w zależności od modelu może mieć różną pojemność. W niektórych urządzeniach sprzątających istnieje możliwość dowolnego regulowania przepływów wody. Chodzi o to, że w przypadku odświeżania paneli podłogowych nie potrzeba dużej ilości wody i wówczas możemy przepływ zmniejszyć. Zwiększymy go natomiast przy zabrudzonych płytkach w kuchni czy łazience.

Sterowanie z użyciem aplikacji

Nowoczesne modele robotów sprzątających, jakie oferuje sklep Wdomu24.pl dają możliwość zarządzania nimi z pozycji telefonu komórkowego. Poprzez specjalną aplikację można będzie bardzo łatwo zmienić ustawienia urządzenia i dostosować mopowanie do aktualnych potrzeb. Parowanie smartfona z robotem sprzątającym jest banalnie proste i każdy łatwo sobie z tym poradzi. Mówiąc na temat nowoczesnych rozwiązań koniecznie trzeba wspomnieć o możliwości skanowania pomieszczeń przez urządzenia sprzątające. Przy użyciu kamery oraz czujników dokonuje się obrazowanie pomieszczenia, przez co robot myjący podłogę poradzi sobie z pokonywaniem przeszkód i pozna układ mebli w pomieszczeniu – zamów robota już dziś na: https://wdomu24.pl/47-roboty-2-w-1-odkurzajace-i-myjace

Możliwość zapisywania map

Podczas konfigurowania niektórych modeli robotów mopujących istnieje możliwość wykluczania pewnych stref w naszym domu. Możemy postawić wirtualną ścianę, której urządzenie nie sforsuje. Tym sposobem możemy bardzo łatwo stworzyć mapy pomieszczeń, które następnie można zapisywać. Przy kolejnym użyciu urządzenia wystarczy wybrać odpowiednią z map. Sprzęt samoczynnie przystąpi do pracy a w przypadku rozładowania akumulatora dojdzie do jego podładowania. Roboty myjące podłogę wyposażone są bowiem w moduł pozwalający na powrót urządzenia do stacji dokującej w przypadku zbyt niskiego stanu baterii.

Korzystanie z robotów myjących to naprawdę spore ułatwienie. Dzięki nowoczesnym modelom możemy praktycznie w zupełności zapomnieć o konieczności zamiatania czy zmywania posadzek. Robot myjący podłogę wykona takie zadania za nas. Cicha praca, małe wymiary i odpowiedni układ szczotek sprawiają, że sprzątanie odbywać się będzie bez zaburzania Twojego spokoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *